EN | DE | FR | IT | RU

Kontakt

Gimnazija Antona Aškerca

Aškerčeva 1
1000 Ljubljana

Tajništvo: 01 24 11 660
Zbornica: 01 24 11 606
Svet. služba: 01 24 11 608
Fax: 01 24 11 661
Tajnik šolske
mat. komisije
01 24 11 652
Tajništvo
izob. odraslih
01 24 11 620
Knjižnica 01 24 11 638
Računovodstvo 01 24 11 667

Uradne ure tajništva:
vsak delavnik od 10.00 do 12.00

Uradne ure tajnika šol. mat. komisije:
vsak torek od 12.05 do 12.50

Uradne ure tajništva izob. odraslih:
vsak delavnik od 10.00 do 12.00

Govorilne ure za starše

Starši se lahko pogovorijo z učitelji na popoldanskih (skupnih) govorilnih urah, ki so organizirane ob torkih od 17.00 do 18.30. Prisotni so vsi učitelji. Datumi skupnih govorilnih ur v šolskem letu 2017/18:

21. 11. 2017
 16. 1. 2018
 20. 3. 2018
 15. 5. 2018

Vsak učitelj ima govorilne ure tudi enkrat tedensko v dopoldanskem času. V tem času je dosegljiv za starše tudi po telefonu.

Razpored individualnih tedenskih govorilnih ur (velja od 13. 11. 2017):

Učitelj Poučuje predmete Termin govorilne ure (dan, ura)
Arzenšek Mavrel Maja kemija na Srednji strojni in kemijski šoli
Beovič David glasba torek, 9.40–10.25
Cimerman Tatjana geografija petek, 10.25–11.10 
Daneu Urša športna vzgoja petek, 9.55–10.40 
Gradišar Jasna športna vzgoja na Srednji strojni in kemijski šoli
Jovan Damjana matematika četrtek, 10.25–11.10, kabinet 104
Jovanović Sašo športna vzgoja na Srednji strojni in kemijski šoli
Klasinc Magdalena kemija petek, 9.10–9.55 
Kosmač Zamuda Maja slovenščina sreda, 8.20–9.05 
Kostrevc Ljubomir informatika torek, 10.25–11.10 
Kranjec Gregor športna vzgoja na Srednji lesarski šoli 
Limoni Viljem fizika petek, 9.10–9.55, kabinet 104
Pirc Vlado biologija sreda, 11.15–12.00, kabinet 104
Rigler Manuela angleščina, francoščina četrtek, 10.25–11.10 
Sagadin Robič Darija biologija četrtek, 9.10–9.55 
Sepič Jana likovna umetnost,
umetnostna zgodovina
ponedeljek, 11.15–12.00
Špur Tatjana slovenščina, sociologija ponedeljek, 11.15–12.00 
Travnik Bubić Mojca psihologija četrtek, 9.10–9.55 
Uhota Vanja angleščina četrtek, 9.10–9.55 
Vatovec Jožica nemščina, ruščina sreda, 9.10–9.55 
Veselinović Jasmina matematika torek, 10.25–11.10, kabinet 104
Vodopivec Musek Špela filozofija torek, 10.25–11.10 
Vozelj Srčnik Katarina italijanščina, nemščina ponedeljek, 8.20–9.05 
Vukanac Anka športna vzgoja sreda, 12.05–12.50 
Zorko Matjaž zgodovina sreda, 10.25–11.10, kabinet 013