vsak torek od 12.05 do 12.50

Uradne ure tajništva izob. odraslih:

Dosežki dijakov

Tekmovanje srednjih šol v odbojki 2017/18

Dekliška ekipa ŠCL se je udeležila srednješolskega prvenstva v odbojki. V svoji  tekmovalni skupini so osvojile tretje mesto. Gimnazijo Antona Aškerca so zastopale Lara Gačnik, Tinkara Mole, Teja Habjan, Nina Imperl, Manca Žnidaršič in Eva Zidar:

Preberi več

Tekmovanje srednjih šol v košarki 2017/18

Dijaki košarkarske ekipe ŠCL so odigrali vse tekme v predtekmovanju svoje skupine. Kljub dobrim predstavam in borbenosti se jim ni uspelo uvrstiti v nadaljne tekmovanje. Za prikazano igro in zgledno zastopanje ŠCL jim čestitamo.

Fotografije:

Preberi več

Državno tekmovanje v streljanju

Dijakinja 1. letnika gimnazije Antona Aškerca, Najla Durdžić, je na finalnem državnem tekmovanju v streljanju z zračnim orožjem v kategoriji serijska zračna puška dijakinje osvojila 5. mesto.

Čestitamo!

Preberi več

Regijsko tekmovanje iz angleščine za 3. letnike

13. 2. 2017 se je na Srednji zdravstveni šoli odvijalo regijsko tekmovanje iz znanja angleščine. Udeležili so se ga Maja Blokar in Mirja Žubi iz 3. a ter Žan Izgoršek iz 3. b. Mirja se je odlično odrezala, dosegla je 70 od 79 točk in se uvrstila na državno tekmovanje, ki bo 20. 3. 2017.

Iskrene čestitke, držimo pesti!

Tekmovanje srednjih šol v košarki 2016/17

Dijaki košarkarske ekipe ŠCL so se udeležili predtekmovanja ljubljanskih srednjih šol.  Našo gimnazijo so zastopali Rej Ban in Matija Grm iz 2. b ter Žan Kobal iz 2. a. Kljub borbenosti in všečni igri se jim ni  uspelo uvrstiti v nadaljne tekmovanje.